Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 12. 2018

obl

Bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Obsah

 

Přehled sad DUM

 

1) ZŠ

  1. Vyjmenovaná slova 3. ročník (Čj) - Mgr. Ivana Nazarovová
  2. Slovní druhy 4.ročník (Čj) - Mgr. Ivana Nazarovová
  3. Gramatika pro 4. ročník - Mgr. Ivana Nazarovová
  4. Literatura 6. - 9. ročník (Čj) - Mgr. Naděžda Vlasáková
  5. Skladba 8. ročník (Čj) - Mgr. Věra Hříšná
  6. Český jazyk 4.ročník (Čj) - Mgr. Miloslava Beštová
  7. Pravopis - ě-, měkké a tvrdé souhlásky 3. roč. (Čj) - Mgr.Radmila Jankechová
  8. Tvarosloví 6. ročník (Čj) – Mgr. Věra Hříšná
  9. Sloh 6. ročník (Čj) – Mgr. Naděžda Vlasáková
  10. Tvarosloví 7. ročník (Čj) – Mgr. Věra Hříšná
  11. Sloh 7. ročník (Čj) – Mgr. Naděžda Vlasáková
  12. Sloh 8. ročník (Čj) – Mgr. Věra Hříšná
  13. Sloh 9. ročník (Čj) – Mgr. Věra Hříšná
  14. Anglický jazyk 3. ročník - Mgr. Ivana Nazarovová
  15. Anglický jazyk 4. ročník - Ivana Nazarovová
  16. Anglický jazyk 6. ročník - Mgr. Michaela Hlaváčová
  17. Anglický jazyk 7.ročník - Mgr. Michaela Hlaváčová
  18. Anglický jazyk 8. ročník - Mgr. Michaela Hlaváčová
  19. Desetinná čísla a dělitelnost 6. ročník (M) - Mgr. Jana Fialová
  20. Matematika 4. ročník (M) – Mgr. Ivana Nazarovová
  21. Geometrie 6. ročník (M)- Mgr. Jana Fialová
  22. Přirozená čísla 6. ročník, racionální čísla (desetinná kladná a záporná)  (m)- Mgr. Jaroslava Konšalová
  23. Geometrie 7. ročník (M)- Mgr. Jana Fialová
  24. Celá a racionální čísla (zlomky) 7. ročník (M) - Mgr. Štěpánka Simbartlová
  25. Poměr, úměrnost, procenta 7.ročník (M) – Mgr. Jana Fialová
  26. Číselné výrazy, výrazy s proměnnou a vzorce 8. ročník (M) – Mgr. Jaroslava Konšalová
  27. Mocniny a odmocniny, Pythagorova věta a lineární rovnice (M) – Mgr. Jaroslava Konšalová
  28. Prvouka 3.ročník - Mgr. Alena Ratajová
  29. Přírodověda 4.roč. - Mgr. Dagmar Heflerová
  30. Vlastivěda 4. ročník - Mgr. Alena Formánková
  31. Starověké státy 6. ročník - Mgr. Michaela Hlaváčová
  32. Středověk 6.ročník - Mgr. Michaela Hlaváčová
  33. Dějiny 20.století 9.ročník - Mgr. Michaela Hlaváčová
  34. Občanská výchova 7.ročník - Mgr. Naděžda Vlasáková
  35. Základy chemie 8. - 9. ročník - Mgr. Alena Boudová
  36. Geologie 9. ročník (Př) - Mgr. Alena Boudová
  37. Česká republika 9. ročník (Z) - Mgr. Vladislav Kouřil
  38. Hudební výchova 6. - 9. ročník - Mgr. Miroslava Palkosková
  39. Rodinná výchova 6. - 9. ročník - Mgr. Naděžda Vlasáková
  40. Volba povolání 8. ročník - Mgr. Věra Hříšná
  41. Volba povolání 9. ročník - Mgr. Věra Hříšná
  42. Finanční gramotnost 8. - 9. ročník - Mgr. Jana Šindelářová
  43. Dramatická výchova 1. - 5.roč. - Mgr. Eliška Novotná
  44. Ochrana člověka za mimořádných událostí 1. - 5. roč. - Mgr. Marcela Vohradská
 2) Speciální třídy
  1. Vyjmenovaná slova 6. - 7. ročník - Mgr. Blanka Eisenhammerová
  2. Občanská výchova 6. – 9.ročník - Mgr. Jaroslav Šedivý
  3. Hudební výchova 6. - 9. ročník - Mgr. Jana Štěpánková
  4. Náměty pro pracovní činnosti 6. - 9. ročník - Mgr. Jana Štěpánková