NABÍDKA ŠKOLNÍCH SVAČIN

Vážení rodiče žáků 1. stupně,

v návaznosti na Vaše dotazy, diskusi v Kavárně po škole a na stravovací komisi k možnosti přípravy svačin pro školní děti jsme se rozhodli v případě Vašeho trvajícího zájmu Vám tuto službu zajistit.

Dovolujeme si Vás informovat o logistice a složení svačinky, která je v možnostech naší školní jídelny.

Přihlášení školních svačin: standardně jako u obědů, to je přes portál www.strava.cz, nebo v kanceláři ŠJ, mailem, telefonem

Odhlášení školních svačin:

POZOR - tady je změna proti obědům, svačinky je možné odhlásit pouze do 14:00 hod. předchozího pracovního dne. V případě, že Vaše dítě onemocní ráno, svačinka propadne. Nelze ji ani vyzvednout v jídelně.

Složení školních svačin:

* pečivo z nabídky Dobřanské pekárny plus ovoce nebo zelenina

* jogurt nebo jiný mléčný výrobek plus ovoce

* svačinky nebudou obsahovat nápoje

Cena školní svačiny: 20 Kč včetně DPH (nejedná se – na rozdíl od obědů – o dotované školní stravování)

Další informace:

* školní svačiny budou součástí jídelníčku, takže budete vědět, co vašemu dítěti objednáváte

* školní svačinu dostane Vaše dítě přímo do třídy o velké přestávce

* školní svačina bude hygienicky zabalena a bude obsahovat i lžičku, pokud to bude třeba, ubrousek je samozřejmostí * na www.zsdobrany.cz otevřeme od 1. do 30. 5. 2015 anketu ke zjištění Vašeho zájmu

* v případě dotazů se obracejte na vedoucí ŠJ