Prani.pdf (25.99 kB)

Horká linka školní psycholožky (Sdělení ZŠ Dobřany)
Vážení rodiče,
uvědomujeme si, že domácí výuka nese mnohá úskalí, na která nikdo nebyl předem připraven. Mnohdy to bývá psychicky náročné nejen pro rodiče, ale i pro děti, které se musí adaptovat na jiný režim. V případě, že by někdo z rodičů potřeboval konzultovat postup při práci s dětmi či jiné obtíže související s touto náročnou situací, můžete se telefonicky kontaktovat se školní psycholožkou Dr. Andreou Štětkovou. Napište SMS na telefonní číslo 606 960 818 a zanechte krátký vzkaz. Paní psycholožka se s vámi spojí ihned, jak to bude možné. Domluví si s vámi čas telefonické konzultace, ve které si budete moci v klidu vše prokomunikovat.

Poznámka pro předměty ČJ, M, AJ

Pokud je třeba psát mimo pracovní sešity, vezměte si, prosím, jeden sešit a pište přehledně všechny uvedené předměty do něj. Případně pište na volné listy, které číslujte a před nástupem do školy svažte (z důvodu přehlednosti).