Týdenní výzvy

Moje milé děti,

školní dny, které trávíme doma, nás ochuzují o předměty, jako jsou výtvarná výchova, pracovní činnosti, tělesná výchova a hudební výchova. Proto jsem si pro vás na každý týden připravila výzvu, která se bude týkat jednoho z těchto předmětů.

Období 9. 13. 11. 2020

VÝTVARNÁ VÝZVA

Nakreslete/Vytvořte svůj portrét s rouškou, kterou si můžete ,,vytunit" podle sebe. Obrázek nakreslete na papír nebo čtvrtku formátu A4 (rodiče vám napoví :)). Obrázek si schovejte, přinesete si ho do školy. Uspořádáme si výstavu s ostatními třídami. Roušku si můžete také vyrobit a vyfotit se s ní. Požádejte rodiče, ať mi vaše obrázky či fotky pošlou.

Přeji hodně výtvarných úspěchů!:)

portrét

Období 2. - 6. 11. 2020

SPORTOVNÍ VÝZVA

Pojďme se zamyslet nad tím, co v těchto dnech můžeme udělat pro své tělíčko. Procházky, jízda na kole, běhání po zahradě, skákání přes švihalo, dřepování, posilování.... Je toho velká spousta a plno jiných činností vás určitě napadne. Zkuste si každý den najít čas pro nějakou pohybovou činnost. Zapisujte si, kolik kilometrů jste ušli, kolikrát jste oběhli dům, kolik dřepů jste udělali,.... Poproste rodiče, ať vás u činností vyfotí. Na konci týdne napište na papír, co jste dělali. I zde požádejte rodiče, ať vaše psaní vyfotí a společně s dalšími fotkami mi jej pošlou. Vaše fotky zveřejním zde na profilu, abyste se mohli ostatním spolužákům pochlubit, co vše jste pro své tělo udělali. Do výzvy jdu společně s vámi!

Přeji hodně sportovních úspěchů :)!