Dobrý den,

vzhledem k okolnostem, které jste jistě zaznamenali, budu přidávat informace o úkolech na tento web. Pokusím se pracovat s Microsoft Office 365, ke kterému byste měli mít všichni přístup. Pokud by se stalo, že se v něčem neorientujete, nebo potřebujete se na něco zeptat, napište mi na email radajo@zsdobrany.cz nebo mě kontaktujte na telefonním čísle 722 299 109.

S přáním pevného zdraví

Rada Josef

Na microsoft Teams byl přidán další úkol, tentokrát za hodinu ve středu 14.10. 2020. V pátek 16.10. pak opět proběhne on-line setkání, kde se budete moci dozeptat na danou látku. Pokud byste potřebovali s něčím poradit, kontaktujte mě na výše uvedených kontaktech.

Náhrada hodiny 13.10. 2020

Opět se odkazuji na Microsoft office, ve kterém je vytvořena skupina Matematika 9.C a v ní je úkol týkající se probrané látky v on-line hodině konané v pondělí 12.10. 2020.

Další on-line hodina se bude konat v pátek 16.10. 2020 klasicky podle rozvrhu (tj. 8:40 - 9:25).
Pokuste se proto prosím zprovoznit Teams účty, abyste o nic nepřišli. Pokud to bude v mých silách, rád vám pomohu s problémy, které se vám nedaří vyřešit.

2. domácí úkol - zadání 9. 10. 2020

Na Microsoft Teams je vytvořena skupina Matematika 9. C, do které jsem vás přidal. Zkontrolujte prosím, že vše funguje. Zároveň je zde umístěno zadání 3. domácího úkolu. Pokud by někdo nedohledal, napište mi e-mail nebo SMS, po domluvě si lze i zavolat.

1. domácí úkol - zadání 25.9. 2020

Do sešitu na domácí úkoly vypracuj cvičení z pracovního listu.

Jedná se o cvičení:

1,2,3 - sčítání a odčítání mnohočlenů

3,4,6 - násobení mnohočlenů

Vypracovaný úkol odevzdej nejpozději do 2.10. 2020.

Pro ty, kteří nebyli 25.9. 2020 ve škole: Pracovní list jsem nechal na parapetu. Prosím vemte si ho v úterý, abyste mohli vypracovat tento domácí úkol. Druhá možnost je poprosit spolužáka, který v hodině byl, aby vám poslal fotku se zadáním.

Dobrý den,

pro ty z vás, kteří nemohou být přítomni po zbytek týdnu ve výuce přikládám soubor, ve kterém jsou poznámky k násobení mnohočlenu mnohočlenem a jednočlenu mnohočlenem.

Tyto poznámky si vypište (přepište) do školního sešitu. Pokud byste narazili na něco, čemu nerozumíte, připravte si otázky, které vám po návratu do lavic rád zodpovím.

Až budete mít poznámky vypsané, pokuste se postupy aplikovat na příkladech v pracovním listu, který jsem vám rozdával v úterý. Pro jistotu tento pracovní list přikládám také.

Rada Josef

8_4.3.pdf (336.75 kB)