1. domácí úkol - zadání 25.9. 2020

Do sešitu na domácí úkoly vypracuj cvičení z pracovního listu.

Jedná se o cvičení:

1,2,3 - sčítání a odčítání mnohočlenů

3,4,6 - násobení mnohočlenů

Vypracovaný úkol odevzdej nejpozději do 2.10. 2020.

Pro ty, kteří nebyli 25.9. 2020 ve škole: Pracovní list jsem nechal na parapetu. Prosím vemte si ho v úterý, abyste mohli vypracovat tento domácí úkol. Druhá možnost je poprosit spolužáka, který v hodině byl, aby vám poslal fotku se zadáním.

Dobrý den,

pro ty z vás, kteří nemohou být přítomni po zbytek týdnu ve výuce přikládám soubor, ve kterém jsou poznámky k násobení mnohočlenu mnohočlenem a jednočlenu mnohočlenem.

Tyto poznámky si vypište (přepište) do školního sešitu. Pokud byste narazili na něco, čemu nerozumíte, připravte si otázky, které vám po návratu do lavic rád zodpovím.

Až budete mít poznámky vypsané, pokuste se postupy aplikovat na příkladech v pracovním listu, který jsem vám rozdával v úterý. Pro jistotu tento pracovní list přikládám také.

Rada Josef

8_4.3.pdf (336.75 kB)