18. 10. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, v SZ polovině Čech až zataženo, místy přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 10 až 6°C.

ZÁPISOVÝ LÍSTEK

• každému žáku, popř. zákonnému zástupci, vydá ZŠ (do 15.3.2016)  zápisový lístek, kterým uchazeč potvrzuje zájem o studium (každý zápisový lístek má uvedeno evidenční číslo, nemůže být proto kopírován či přetištěn, oprávnění jej vydat má pouze příslušná ZŠ nebo KÚ)

• zápisový lístek musí být doručen řediteli SŠ do deseti pracovních dnů od doručení rozhodnutí o přijetí

• neuplatní-li žák na škole zápisový lístek, ztrácí nárok studovat na této škole