5.C

Vítáme Vás na našich stránkách

Aktuality:

Prosinec

• 6.12. - Kuželky -  4  vyučovací hodiny dle výuky, poté Cinema Bowling, návrat zpět ke škole.
  • 5.12. - Chvála různosti, děti jsou přihlášeny na dvě dvouhodinové aktivity,  s sebou věci dle tyou vybrané aktivity.
  • 2.2. - Mikulášský jarmark - je zde jedinečná možnost zakoupit si krásné    a originální výrobky dětí i dospělých a přispět tak Nadačnímu fondu Klíček.

Listopad

• 29.11. třídní schůzky (konzultace), konec vyučování v 11.25! Čas schůzek je cca od 13.30 do 17h. Prosím, pište mi sms či pošlete info po dětech, jaký čas by Vám nejlépe vyhovoval. (Případně lze konzultovat telefonicky, anebo osobně v jiném termínu dle domluvy). Děkuji!
  • 27.12. - Kavárna: Tvoření na Mikulášský jarmark, cca od 15.00 do 18.00, malé občerstvení zajištěno :-)
  • 12.11. jdeme do kina na film Falconi, cena 60 Kč - hrazeno z TF, s sebou věci na HV, PŘ, svačinu, pití. Po skončení filmu návrat ke škole, poté vyučování končí (cca po 12. hodině).
  • 13.11. jdeme místo prvních dvou vyučovacích hodin do Informačního centra, kde proběhnou nějaké rukodělné aktivity. S sebou věci na VL a ČJ, INF.
  • 14.11. - kino a film Amin a Akvan, cena 30 kč, opět hrazeno z TF, s sebou M a ČJ, konec vyučování stejně jako v pondělí 12.11.

Říjen

• v pátek 19.10. jedeme na dopravní hřiště do Blovic, s sebou vhodné oblečení, helmu, pití a svačinu, návrat cca kolem 12h, poté vyučování končí.
  • 5.10. - Z důvodu voleb končí vyučování v 11.25.
  • Prosím ještě některé rodiče o zaplacení třídního fondu. Děkuji!
  • Ať s děti donesou pracovní sešit z čj (viz obrázek níže). Ti, kteří ho vyhodili, ačkoliv si ho měli nechat i do 5. ročníku, prosím, pořiďte ho do 22. října. Děkuji za pochopení.

Pravopis podstatných jmen hravě