13. 7. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne přechodně až oblačno. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Mgr Marcela Vohradská

email: marcelinka7@volny.cz

Mobil: 723 076 489

V případě potřeby volejte v pracovní dny 8 - 12 hodin.

Krizový režim. Přehled učiva.

Horká linka školní psycholožky

(Sdělení ZŠ Dobřany)

Vážení rodiče,

uvědomujeme si, že domácí výuka nese mnohá úskalí, na která nikdo nebyl předem připraven. Mnohdy to bývá psychicky náročné nejen pro rodiče, ale i pro děti, které se musí adaptovat na jiný režim. V případě, že by někdo z rodičů potřeboval konzultovat postup při práci s dětmi či jiné obtíže související s touto náročnou situací, můžete se telefonicky kontaktovat se školní psycholožkou Dr. Andreou Štětkovou. Napište SMS na telefonní číslo 606 960 818 a zanechte krátký vzkaz. Paní psycholožka se s vámi spojí ihned, jak to bude možné. Domluví si s vámi čas telefonické konzultace, ve které si budete moci v klidu vše prokomunikovat.