26. 9. 2020

zatazenosde

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách od 1000m srážky přechodně sněhové. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Opakování ze 6. ročníku                 PDF

POZOR!!!

Matematika v 6. ročníku: 5x týdně, domácí úkoly budou:                                        a)pravidelné - ze středy, /z pátku/ na pondělí, domácí úkoly prosím podepisujte, děkuji.

tyto úkoly se píší pouze do domácího sešitu a pravidelně se odevzdávají v pondělí, pokud nebude určen jiný termín!

b)průběžné, jednodenní ( z hodiny na hodinu - docvičení probíraného učiva, doplnění cvičení apod.),

tyto úkoly se píší pouze do školního sešitu, mohou být i několikrát v týdnu

c) dlouhodobé - cílem těchto úkolů je samostatné docvičení základního učiva,nyní desetinná čísla a početní výkony s nimi.

V případě dotazů se na mě obracejte na tel. 733703935, v pracovní dny od 8 do 12 hodin, mail. J.Konsalova@seznam.cz

Učivo 16. 3. - 20. 3.

Aritmetika - po, út, stř, geometrie - čt, pá

1) Vlastnosti násobení des. čísel - nové učivo (A), trojúhelník - nové učivo (G)

2)Příklady na pamětné a písemné násobení des. čísel PL

Zdravím všechny milé žáky a žákyně z 6.A 11. 3. - 15. 3.

Do 15. 3. dokončete celý PL č.1 březen, pracujte postupně, každý den část. Tento úkol si budete moci zkontrolovat a pak odevzdat.

Výsledky PL , kontrola pomocí kalkulačky. Po víkendu zde budou další úkoly, některé povinné, některé dobrovolné.

Distanční výuka  v této podsložce vlevo najdeš vše.