Viola Hampejsová

telefon: +420 722 147 832

týden 22.-28. 6.

Online výuka: středa v 9h

Zdravím Vás šesťáci, chybí nám probat poslední biom, kterým je tropický deštný les. To krásně stihneme tento týden. Protože na poslední online výuce se nás sešlo poměrně dost, naši středeční online výuku jsem ještě ponechala. Ti z vás, kteří se nemohou online výuky zúčastnit, budou při vyplňování pracovního listu spolupracovat opět s textem v učenici na str. 64 - 65. Pracovní list pošli ke kontrole.

Tropický deštný les - PL

týden 15.-21. 6.

Online výuka: středa v 9h

Dobrý den, tento týden budeme probírat další biom a tím jsou pouště. Pokud se nemůžeš zúčastnit online výuky, přečti si text o pouštích v učebnici str. 60-61. Následně vyplň pracovní list o pouštích a zašli ke kontrole.

Pouště - PL

týden 8.-14. 6.

Dobrý den, tento týden spolu nebudeme mít online výuku, protože ve středu jdete do školy. Nahrávám učební text a pracovní list o savanách. V textu najdete potřebné informace k vyplnění pracovního listu, který mi pošlete ke kontrole. Věřím že biom savan se Vám bude líbit, žije zde celá řada zajímavých zvířat :)

Savany - text

Savany - PL

týden 1.-7. 6.

Zdravím Vás, tento týden se budeme učit o biomu Středomoří (středomořské vegetace). Pracovní list doporučuji vyplnit po online výuce. PL mi zašlete ke kontrole. Středeční výuka stále platí :)

Středomoří - pracovní list

Dobrý den šesťáci, chěla bych Vás pochválit za práci při online výuce, jsem ráda, že většina z Vás se účastní a spolupracuje se mnou. Tento týden budeme probírat stepi. Nahrávám pracovní list, který mi pošlete ke kontrole do neděle 31. 5. Těším se na naši středeční online výuku :)

Stepi - pracovní list.pdf (98.94 kB)

Stepi - pracovní list.docx (269.06 kB)

Zdravím Vás, tento týden nás čeká biom opadavých listantých lesů mírného pásu, který budeme probírat při online výuce ve středu v 9h. Nahrávám pracovní list Opadavé lesy mírného pásu, který mi pošlete ke kontrole do neděle 24.5.

Opadavé lesy mírného pásu - PL

Dobrý den, nahrávám pracovní list na Tajgu, který mi opět zašlete ke kontrole nejpozději do neděle 17. 5. PL doporučuji vyplnit po online výuce, kterou budeme mít ve středu v 9h. Doufám, že se na Skypu sejdeme v hojném počtu jako minulý týden. Těším se na Vás.

Tajga - pracovní list

vyhodnocení týdne 4.-10. 5.

Dobrý den, nahrávám pracovní list Polární pustiny na tento týden (4.-10.5). Pracovní list mi opět zasílejte ke kontrole. Ve středu v 9h spolu budeme mít online výuku přes Skype. Bližší informace Vám zašlu přes e-mail nebo WhatsApp. Pracovní list doporučuji vyplnit až po středeční výuce. Pokud se někdo nemůže zúčasnit online výuky, při vypracování pracovního listu pracujte s učebnicí na str. 50-51. Těším se na Vás.

Polární pustiny - pracovní list

Pedosféra - úkoly ŘEŠENÍ

6. B Z - vyhodnocení týdne 27.4. - 3.5.

Zdravím Vás, vkládám řešení pracovního listu z minulého týdne a práci na tento týden (27.4.-3.5.) Pedosféra - poznámky + úkoly. Práce mi zasílejte ke kontrole, tak jak jste zvyklí. Zároveň Vás prosím, abyste do emailu připsali informaci, zda byste měli zájem o online výuku pře Skype. Těším se na Vaše práce a možná se příští týden uslyšíme přes Skype.

Pedosféra - poznámky + úkoly

Podnebí, podnebné pásy - úkoly ŘEŠENÍ

Dobrý den, nahrávám vyhodnocení minulého týdne, řešení pracovního listu podnebné pásy a práci na tento týden (20.-26. 4.). Jedná se o pracovní list Podnebí, podnebné pásy - poznámky + úkoly.

Podnebí, podnebné pásy - poznámky + úkoly

Podnebné pásy ŘEŠENÍ

Vyhodnocení týdne 14.-19.4.

Zdravím Vás a doufám, že jste si užili Velikonoce a slunečné počasí :) Nahrávám řešení pracovního listu Atmosféra počasí - opakování, vyhodnocení minulého týdne a práci na příští týden (14.-19. 4.). Nejprve si pozorně přečtěte text v učebnici na straně 44-45 a poté vypracujte pracovní list Podnebné pásy.

Podnebné pásy

Vyhodnocení týdne 6.-12. 4.

Atmosféra počasí - opakování ŘEŠENÍ

Dobrý den,

přidávám řešení pracovního listu, vyhodnocení minulého týdne a prácovní list Atmosféra počasí - opakování na tento týden (6.-12.4.). Vypracovaný pracovní list mi opět pošlete ke kontrole. Přeji Vám hezký slunečný týden a příjemné prožití Velikonoc!

Atmosféra počasí - opakování

Vyhodnocení týdne 30.3. - 5.4.

Hydrosféra - opakování 2 ŘEŠENÍ

Vkládám vyhodnocení týdne, řešení pracovního listu Hydrosféra - opakování a také pracovní list Hydrosféra - opakování 2 na příští týden (30.3.-5.4.), který mi opět zašlete ke kontrole :)

Hydrosféra - opakování 2

Hydrosféra opakování ŘEŠENÍ

Vyhodnocení týdne 23.-27.3.

Práce na týden 23.3. - 27.3. Vypracované úkoly zasílejte ke kontrole na můj e-mail nebo WhatsApp.

Hydrosféra opakování

Počasí - text + tabulka

Vkládám tabulku, kde uvidíte, jak se každému z Vás podařilo zadané úkoly zpracovat. Tabulku budu každý týden aktualizovat.

Hezký víkend!

Vyhodnocení týdne 16.-20.3.

Koloběh vody - řešení

Voda na Zemi - řešení

Vkládám řešení pracovních listů (týden 16.3. - 20.3.)

Pokud nemáte možnost tisku, úkoly vypracujte do sešitu. Do sešitu napište název pracovního listu a případně číslo cvičení. Stačí když napíšete pouze řešení, nemusíte cvičení celé opisovat. Vyřešené cvičení v sešitě vyfoťte a fotku mi pošlete na e-mail nebo WhatsApp. Myslím,  že tuto možost máte všichni.

Nezapomeňte, že pracovnní listy byste měli mít vypracované do pátku. V případě dotazů mě kontaktujte.

Voda na Zemi - procvičování

Koloběh vody - text, pracovní list

Dobrý den,

vkládám pracovní listy na tento týden (16.3. - 20.3.). Pracujte s internetem nebo atlasem, pokud ho máte doma. Pracovní listy mi pošlete ke kontrole nejpozději do pátku 20. 3. Vyplněné pracovní listy mi pošlete na e-mail nebo vyfocené přes WhatsApp. V případě dotazů mě kontaktujte přes e-mail, napište zprávu nebo zavolejte. Ráda Vám Vaše dotazy zodpovím.

Viola Hampejsová

e-mail: viola.hampejsova@seznam.cz