23. 10. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, během odpoledne od západu přibývání oblačnosti a místy přeháňky. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Plán učiva z PRV na období 19.10 - 23.10.2020

Místo, kde žijeme

Děti, sbírejte si ve volných chvílích nebo na vycházkách dál informace a obrazový materiál k Vašemu tématu Dobřany (je poznamenaný v notýsku).

Úterý 20.10.2020:

PS str. 13

Pátek 23.10.2020:

PS str. 14

Plán učiva z PRV na období 11.10 - 15.10.2020

Místo, kde žijeme

Sbírejte dál informace a obrazový materiál k Vašemu tématu Dobřany (je poznamenaný v notýsku).

Dále si přečti:

Úterý:

Uč. str. 11, 12 (bez oranžového rámečku o vycházce), 13

Pátek:

Vypracuj do PS str. 12, cv. 15

+ oranžový rámeček dole s otázkami č. 1-3 - řekni si jen ústně s rodiči

Plán učiva z PRV na období 7. 10. - 9. 10.2020

Milé děti,

doufám, že se máte všichni ve svých domovech zdravě a hravě. Těm, kteří se zrovna potýkají s jakoukoliv nemocí, posílám moc sil a úsměvů, abyste se brzy cítili lépe:-) Jste v této době spolu s rodiči velcí průkopníci ve zvládání výuky na dálku a já jsem na Vás velmi hrdá.

Jednou bude mnoho lidí ve Vašem okolí dychtivě naslouchat Vašemu vyprávění, jak jste tuto výjimečnou dobu se svými blízkými prožívali. I já bych si o tom s Vámi ráda něco vyprávěla. Myslím, že by mohlo být hezké i zábavné, domluvit si malou debatu na 19.10., kdy už snad budeme zpět všichni. Každý by mohl napsat okolo 5 vět, jak jsme se během našich izolací měli, bavili i cokoliv dalšího, pro každého z Vás důležitého. Uvítáme i ilustrační foto nebo jinou ukázku:-)

Každopádně už teď se na návrat do školy a setkání s Vámi nemohu dočkat!

Zde je první práce, kterou si doma zatím společně musíme vypracovat.

PS str. 12, cv. 14