Vítám Vás na stránkách třídy 5.A.

Květen - užíváme si to, že můžeme být spolu :)

Rotační výuka: týden ve škole - 1x testování/v pondělí, výuka vždy od 7.45 do 11.55 hod., rozvrh upravuji každý týden podle aktivit navíc + týden práce v režimu online + samostudium - práce zadána na školním webu a kontrolována v dalším týdnu ve škole.

Duben - krásné prožití Velikonoc + optimismus!

Brzy se dozvíme, kdy se děti vrátí do lavic...i když zřejmě v režimu rotační výuky. Veškeré informace dostanou děti ústní formou v době onlinu a VY sepsané na mail.

V dubnu nás čeká hodnocení třetího čtvrtletí tohoto školního roku + třídní schůzka???

Březen - od 1. 3. 2021 pokračujeme v distanční výuce ve stejném režimu.

8. 3. - 12. 3. má náš kraj jarní prázdniny/ bez zadávání úkolů na webu...

Únor také zvládneme v režimu distanční výuky. Vydržte a veďte své děti zlehka k samostatnosti a zodpovědnosti za jejich práci - příští rok to bude obzvlášť potřeba.

Leden začne opět distančně - smiřme se s tím - přijmeme další výzvu!

Vše už máme vyzkoušené, zůstaneme s výukou v režimu, který se u většiny žáků osvědčil.

Podívejte se na rozvrh online výuky, je aktualizovaný.

Pokud by nastal nějaký výukový problém, využijte kontakty - volejte.

+ lze využít i třídní WhatsAppovou skupinu k zodpovězení dotazů k učivu.

Přeji pevné zdraví po celý rok 2021! :)

Eva Fekerlová