déšť 8 °C 5 °C
středa 20. 3. jasno 11/3 °C
čtvrtek 21. 3. jasno 11/2 °C
pátek 22. 3. jasno 12/3 °C

logo1        logo1      Základní škola Dobřany zabezpečuje základní  vzdělávání pro děti z Dobřan a spádových obcí Vstiš a Nová Ves. Součástí školy jsou i speciální třídy při Psychiatrické nemocnici, které poskytují vzdělávání pacientům dětského oddělení. Škola se výrazně profiluje v oblasti enviromentální výchovy, od roku 2005 je držitelem mezinárodního titulu Ekoškola. Dlouhodobě se ve spolupráci se zahraničními školami účastní projektů Evropské unie v programu Comenius a podílí se na organizaci vlastních i městských aktivit, např. Chvály různosti, Dobřanských pohledů, Mikulášského jarmarku aj. Ve škole funguje dvoukomorový žákovský Školní parlament, pravidelně vychází žákovský časopis Podlavičník.

třída 1. máje 618
334 41 Dobřany

Kontakt na ředitele školy:

jpfs@email.cz

Vstup do Bakalářů